Promocje
Paczka zawieszek 1600
Paczka zawieszek 1600
8,00 zł 7,00 zł
szt.
Zaproszenie na chrzest 0701
Zaproszenie na chrzest 0701
3,50 zł 3,00 zł
szt.
Zaproszenie komunijne 700
Zaproszenie komunijne 700
3,20 zł 3,00 zł
szt.
Zaproszenie komunijne 300
Zaproszenie komunijne 300
3,50 zł 3,00 zł
szt.
Winietka w2801
Winietka w2801
1,50 zł 1,20 zł
szt.
Winietka 2900
Winietka 2900
1,20 zł 1,00 zł
szt.
Winietka 3400
Winietka 3400
1,50 zł 1,20 zł
szt.
Winietka 2000
Winietka 2000
1,50 zł 1,20 zł
szt.
Winietka w4400
Winietka w4400
1,50 zł 1,20 zł
szt.
Gra MAFIA
Gra MAFIA
20,00 zł 17,00 zł
szt.
Paczka zawieszek 2 ZŁOTO
Paczka zawieszek 2 ZŁOTO
9,00 zł 7,00 zł
szt.
Paczka okrągłych zawieszek 4200
Paczka okrągłych zawieszek 4200
9,00 zł 7,00 zł
szt.
Regulamin

Sklep internetowy prowadzony jest przez firmę Druki z klasą Paulina Możdżeń z siedzibą w Plucicach 41a, 97-350 Gorzkowice.

NIP: 7712903601, REGON: 381785738

e-mail: druki_z@onet.pl 

I. Informacje ogólne

1. Sklep internetowy Druki z klasą prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko za pośrednictwem strony internetowej.

2. Informacje znajdujące się na stronach internetowych Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamawiający składający zamówienia za pomocą strony internetowej Sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

3. Produkty mogą nieznacznie odbiegać w zakresie barwy od towarów przedstawionych na istotnych zdjęciach, za co Sklep nie ponosi odpowiedzialności.

II. Składanie i realizacja zamówienia

1. Zamówienie na naszej stronie można złożyć bez zakładania konta lub po rejestracji na stronie.

2. Zamówienia mogą być składane tylko za pośrednictwem systemu znajdującego się na stronach internetowych Sklepu.

3. Każde złożone zamówienie otrzymuje swój numer.

4. Nie ma minimalnej ilości produktów, które trzeba zamówić.

5. W przypadku płatności przelewem rozpoczęcie realizacji zamówienia nastąpi po zaksięgowanej płatności za zakupiony towar.

6. Termin płatności za zamówiony towary wynosi 5 dni.

7. W ciągu 5 dni od zapłaty klient otrzymuje projekt graficzny do potwierdzenia.

8. W przypadku płatności pobraniowej lub płatności gotówką klient ma obowiązek zapłacić po otrzymaniu towaru.

9. W przypadku płatności pobraniowej lub płatności gotówką klient w ciągu 5 dni od potwierdzenia zamówienia otrzymuje projekt graficzny do potwierdzenia.

10. Uprzejmie informujemy! 3 poprawki do projektu są w cenie zaproszeń, każda kolejna poprawka wynosi 5 zł. 

11. Przy składaniu zamówienia Zamawiający jest zobowiązany do podania adresu do wysyłki. W przeciwnym wypadku zamówienie nie będzie przekazane do realizacji i zostanie automatycznie skasowane z rejestru zamówień.

Uwaga! W momencie rezygnacji z zamówienia, po wykonania projektu graficznego przy zwrocie należności potrącamy 1/5 kwoty z zamówienia.

12. Sklep nie ingeruje w informacje podane przez Zamawiającego na potrzeby realizacji zamówienia, w szczególności nie poprawia błędów ortograficznych ani odmian gramatycznych podanego tekstu wydrukowane zostanie dokładnie to co zostało wprowadzone w kreatorze zamówienia.
Wszelkie zmiany w treści po złożonym zamówieniu należy zgłaszać drogą mailową w tym błędne dane, literówki, zmiany w liście gosci itp.

13. Zamawiający nie może ingerować we wzory towarów oferowanych przez Sklep bez uprzedniego kontaktu ze Sklepem i ich ostatecznym uzgodnieniu. 

14. Sklep w niektórych przydakach realizuje zamówienia według indywidualnych wzorów Zamawiających, w tym celu prosimy o kontakt za pośrednictwem e-maila: druki_z@onet.pl

15. Termin realizacji zamówienia od momentu potwierdzenia zakupu, w przypadku przelewu, zaksięgowania wpłaty oraz potwierdzeniu projektu to 8 - 10 dni roboczych.

16. Całe zamówienie złożone na jedno nazwisko wysyłane jest jedną paczką. Kupujący pokrywa koszt wysyłki. W przypadku gdy wartość zamówienia przekracza 200 zł koszty przesyłki pokrywa Druki z klasą.

III. Zwrot towaru

1. ZWROTÓW NIE PRZYJMUJEMY, ponieważ nabyte w naszym sklepie produkty są personalizowane i wykonywane na specjalne zamówienie, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta.

2. Wszystkie produkty wykonywane w naszym sklepie są wykonywanie na zamówienie i według indywidualnych parametrów wskazanych w zamówieniu. 
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz.U.2014 poz. 827 ze zm., prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni nie obejmuje umowy w której przedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego potrzeb.

IV. Reklamacje

1. Po otrzymaniu Paczki Kupujący zobowiązany jest sprawdzić zgodność przesyłki ze złożonym zamówieniem. Reklamację można zgłosić do 7 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki.

2. Przy reklamacji towaru Zamawiający zobowiązany jest poinformować o tym Sklep za pomocą mailem na druki_z@onet.pl 

3. Zwrot ceny zakupionego towaru na rzecz Zamawiającego nastąpi w terminie 7 dni roboczych od dnia dostarczenia zwracanego towaru do Sklepu.

4. W przypadku błędów powstałych z winy Sklepu  Zamawiający powinien zgłosić drogą mailową informację o reklamacji oraz odesłać zamówiony towar na adres Sklepu pokrywając koszty wysyłki. Zamawiający jest zobowiązany zabezpieczyć towar tak aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu. Jakakolwiek ingerencja w otrzymany towar będzie skutkowała odrzuceniem reklamacji.

5. Sklep nada paczkę zwrotną do Zamawiającego w terminie 8 dni roboczych od dnia otrzymania nadesłanego przez Zamawiającego towaru wraz z poprawionym lub nowym towarem lub zostanie poinformowany o planowanym terminie wysyłki poprawionych produktów.

6. Sklep zastrzega, iż zdjęcia towarów oferowanych na stronie internetowej w Sklepie mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego ich wyglądu, na przykład w zakresie ich kolorów oraz rozmiarów, i nie może to stanowić podstawy gwarancji, zgodnie z pkt V.1.

7. Sprzedawca może odmówić uwzględnienia reklamacji, gdy:

  1. dotyczy ona treści lub formy jakiegokolwiek elementu, który jest zgodny z zaakceptowanym przez Kupującego Projektem np. treść zaproszenia, kolor lub wielość czcionki, krój tekstu, rodzaj papieru, kolor wstążki lub sznurka;
  2. dotyczy ona cech Produktu, które są zgodne z jego opisem np. gramatura papieru, rozmiar zaproszenia;
  3. produkt ma błędy lub usterki wynikające z zaakceptowanego przez Kupującego Projektu lub są one autorstwa samego Kupującego, w szczególności dotyczy to błędów interpunkcyjnych, ortograficznych, stylistycznych, literówek w imionach lub nazwiskach gości lub treści zaproszenia;
  4. jej podstawą są  różnice w wyglądzie Produktów wynikające z ustawień sprzętu komputerowego lub monitora np. kolor, odcień nadruku, papierów ozdobnych, proporcje.

V. Przetwarzanie danych osobowych

1. Zapoznaj się z Polityką prywatności dotyczącą przetwarzania danych osobowych, która jest częścią tego dokumentu.

VI. Wykorzystanie plików cookie

1. Zapoznaj się z Polityką plików cookies, która jest częścią tego dokumentu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl